Asfalteerimine

Asfalteerimine on odavaim viis lahendada ülesandeid vastupidava katte ehitamiseks territooriumil.

img

Antud materjali eelised on hästi teada:

 • icon kate on kasutusvalmis peaaegu kohe peale asfalti paigaldamist ja spetsiaalse tehnika abil tihendamist
 • icon sellisel lõuendil märgistus on pikaajalisem ja seda on palju lihtsam peale kanda
 • icon asfaldi remont on lihtsam ja odavam võrreldes betooniga või teeplaadiga, seda teostatakse lühikese aja jooksul isegi suurte pindade puhul
 • icon Teekate on atraktiivse välimusega, kergesti puhastatav ega vaja keerukat ja kallist hooldust;

Kus asfalti
kasutatakse?

 • 01.Esiteks on selles tiheda liiklusega trassid, mõistlikku alternatiivi asfaldi paigaldamisele linnamagistraalidel pole. Kuid muudel juhtudel on elamurajoonidega külgnevatel aladel kasumlik tellida asfalteerimine, et lahendada terve rida ülesandeid.
 • 02.Näiteks majade ümber sillutisriba praegune olukord nõuab spetsialistide sekkumist, asfaldi hind on siin teiste võimalustega võrreldes kõige konkurentsivõimelisem. Parklate korraldus, antud probleem on aktuaalne kõikjal, sõidukite ühikute arv kasvab jätkuvalt..
 • 03.Kõnniteed ja jalgteed tuleb samuti korras hoida – see on mugava linnakeskkonna lahutamatu atribuut. “Korrus” pakub asfalteerimisteenuste täielikku kompleksi, alustades projektist, mis arvestab konkreetse piirkonna elanike arvamusi, ettevalmistusest, mis garanteerib pikaajalist ekspluatatsiooni ning lõpetamiseni ja tellijale „võtmed kätte“ andmiseni.
 • 04.Veel üks materjali kasutusvaldkond – on majade katusekate, kui selle geomeetria on lähedane tasapinnalisele parameetrile ja kandekonstruktsioonid on ette nähtud suure raskuse jaoks. Lisaks vajaliku paksuse kihi otsesele pealekandmisele teostame ka siin hüdroisolatsiooni, mis välistab täielikult niiskuse läbitungimise.
 • 05.Tööstusruumides, näiteks ladudes, terminalides, on sageli ka põrandad asfaldist ning need teenivad omanikke pikki aastaid suurte koormustega.
 • 06.Igal juhul võib peamiseks tingimuseks nimetada kvaliteetset asfalti, mis on teostatud täielikus nõuetele vastavuses. Seda on garanteeritud ning me pakume võimalust tööde teostamiseks pea igal aastaajal.

Korrus.ее pakub täielikku asfalteerimisteenuste valikut, alustades konkreetse piirkonna elanike arvamusi arvestavast projektist, pikaajalist toimimist tagavast ettevalmistusest kuni valmimiseni ja kättetoimetamiseni kliendile. Kuid igal juhul on peamine tingimus kvaliteetne asfalt, mis on toodetud täielikult nõuetele vastavaks. Garanteerime selle, samuti võime teha tööd peaaegu igal aastaajal, kui vaja on kiireloomulisust. Me töötame hoolikalt, säilitades muru, istutades põõsaid, mis saavutatakse kompaktsete, kuid võimsate seadmete abil.

img

Hind

 • Asfaldiaukude täitmine ettevalmistusega,€/m2 21