Katuste remont Tallinnas

Tallinnas näeb elamu katuseremonti kõige selgemalt vanalinnas. Katust uuendavad aga ka paneelmajade elanikud Mustamäel või Lasnamäel. Lamekatuse remont võimaldab säästa nii kommunaalmaksetelt kui ka parandada maja seisukorda.

img

Maja katus – üks haavatavamaid ja alahinnatud alasid. Isegi tehnilise korruse olemasolul võib märgatav osa soojust katusest läbi pääseda. Kuid see asjaolu pole isegi kõige määravam, vaid asi on selles, et katuse seisukord – maja kõige sagedasem avariiliseks tunnistamise põhjus.

img

Tüüpmajade kapitaalse renoveerimise ajal pole katuse remont viimane asi. Täna on Tallinnas kümned tüüpehitised läbinud renoveerimisetapi.Kasutatav tehnoloogia sõltub katuse kategooriast ja selle ekspluatatsiooni tüüpidest. Tööde läbiviimine on võimalik katuse vana kihti eemaldamata.

img

Katuse remont eramajades ja ajalooliste ehitiste majades

Omavalitsus seab vanalinna ja pealinna ajaloolise keskuse majade seisukorrale kõrged nõudmised. Korrus.ee teostab katuse plaanilist ja kiiret remonditööd.
Kaldkatuse seisukord kajastab suurepäraselt maja seisundit terviklikult. Ükskõik kui hästi fassaad välja näeb, kui katusel on selgelt näha pikaajalise ekspluatatsiooni jäljed ilma värskenduseta, viitab see resoluutselt: maja majapidamise olukord pole kindlasti parim.
Pehme katusealuse remont võimaldab viia katuse paremasse visuaalsesse olekusse, kõrvaldada lekked ja pikendada selle all olevate konstruktsioonide kasutusiga. Paindlik ja pehme katusekivi Katepal hoiab katuse eeskujulikus seisukorras ning lisaks ka selle aluseks olevad konstruktsioonid ja kommunikatsioonid.

img

Katusekatte remont

  • Katusekatte profileeritud leht, €/m2 20
  • SBS ruberoid alates, ilma ettevalmistuseta, €/m2 35
  • Katusekivi 18 eurot m2, €/m2 18
  • Kiltkivi, €/m2 16